Reklama

piątek, 29 sierpnia 2014

Darmowe próbki VIZIR dla 4000 osób

Już teraz masz wyjątkową szansę poznać kapsułki piorące Vizir! Zgłoś się do udziału w projekcie i zostań jednym z 4.000 Ambasadorów, którzy otrzymają swój indywidualny zestaw startowy i podczas 8 tygodni trwania projektu będą odkrywać zalety kapsułek piorących Vizir. Aby przejść do konkursu po kliknięciu na link odczekaj 5 sekund i kliknij na przycisk SKIP AD w prawym górnym rogu. Zobacz więcej... 

http://adf.ly/rZZVV
źródło: everydayme.pl


Projekt Grona Ambasadorów: Vizir - kapsułki piorące. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do projektu już teraz, by mieć możliwość dołączenia do zespołu projektowego. W swoim zestawie startowym znajdziesz: Do własnego użytku... 1 opakowanie kapsułek piorących Vizir Original Fresh (15 szt.) Przewodnik projektu Książeczka „Badanie opinii”. Do przekazania innym… 15 pojedynczych opakowań z kapsułką piorącą Vizir Original Fresh 15 ulotek Vizir.

W projekcie zależy nam bardzo na tym, aby: wypróbować kapsułki piorące Vizir możliwie jak najwięcej naszych przyjaciół, znajomych i bliskich dowiedziało się o kapsułkach piorących Vizir zebrać cenne informacje zwrotne i opinie na temat kapsułek piorących Vizir i przekazać je w raportach z rozmów i ankietach dobrze się bawić! W końcu o to właśnie chodzi w naszych projektach! Zainteresowana/y?! Wykorzystaj tę szansę! Jeżeli chciałbyś/abyś znaleźć się w gronie 4.000 Ambasadorów, którzy otrzymają swój indywidualny zestaw startowy. Udostępnij tą informację swoim znajomym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz