Reklama

czwartek, 18 października 2012

Konkurs „Szafa pełna nagród”

Porcelanowe kubki termiczne, oryginalne świeczniki i organizery czy stylowe wazony – wszystkie te designerskie elementy wyposażenia domu mogą być Twoje. Zostań Fanem marki Komandor na Facebooku i poluj na nagrody w konkursie „Szafa pełna nagród”.
Konkurs startuje 17 października o godzinie 15:00. Każdego następnego dnia roboczego, w samo południe, w aplikacji „Szafa pełna nagród”, rusza nowa odsłona konkursu. W tym czasie, przez 12 godzin (do północy), Fani Komandora mogą wygrać jedną z 10 niezwykłych nagród.
Nagrody są ukryte na zdjęciach aranżacyjnych wnętrz marki Komandor – w szafach, szufladach, łóżkach i pozostałych elementach wyposażenia poszczególnych pomieszczeń. Wchodząc do aplikacji, każdego dnia znajdziesz podpowiedź, która pomoże Ci odnaleźć nagrody. Następnie musisz wybrać jedno ze zdjęć i kliknąć na któryś z podświetlonych elementów, by sprawdzić, czy udało Ci się wygrać. Pamiętaj, że przysługuje Ci jedno kliknięcie dziennie – jeśli nie uda Ci się za pierwszym razem, możesz spróbować swoich szans w kolejnej edycji konkursu następnego dnia.
Wśród nagród do zdobycia są m.in.: oryginalne świeczniki Serax Kiki, nietypowe wazony Cilio i stojaki na biżuterię Umbra, organizery i pojemniki łazienkowe Koziol, designerskie kubki termiczne Sagaform i wiele innych, niebanalnych akcesoriów do Twojego mieszkania. Ostatnia edycja konkursu zacznie się 30 października o godzinie 12:00, zatem ostatnie nagrody możesz zgarnąć do północy tego dnia. Zobacz więcej...

Konkurs Szafa pełna nagród
źródło: facebook.com
Konkurs trwa do 30.10.2012

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz